Zakończyła się tegoroczna edycja Targów Grupy Odra Pak, która okazała się rekordowym wydarzeniem pod wieloma względami. Mamy przyjemność podsumować to wyjątkowe wydarzenie jako spotkanie profesjonalistów w doskonałej atmosferze, przy doskonałych doświadczeniach kulinarnych oraz niezwykłych osiągnięć w dziedzinie handlu.

Intensywne dwa dni targowe były pełne spotkań i rozmów, które owocowały imponującą liczbą udanych transakcji, przyczyniając się do pobicia wcześniejszych rekordów. Dzięki determinacji i zaangażowaniu wszystkich uczestników udało nam się osiągnąć znaczące wyniki zakupowe.

Podczas uroczystej kolacji, która była zwieńczeniem targowych wydarzeń, mieliśmy zaszczyt nagrodzić naszych partnerów w kilku kategoriach za ich wybitne osiągnięcia w ramach naszej grupy w minionych latach. Ponadto, nasi Dostawcy jak zwykle nie zawiedli i uhonorowali swoich klientów za udane transakcje realizowane podczas targów. Wieczór wypełniony był również rozrywką prowadzoną przez niezawodnego Wodzireja Arkadiusza, któremu towarzyszy ciekawe dodatkowe atrakcje.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyników tegorocznych Targów Grupy Odra Pak i czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tych targów i cieszymy się na kolejne okazje do współpracy w przyszłości.