W dniach 14-15 marca 2024 roku w malowniczej lokalizacji Kolumna Park Hotel*** w Przygoniu, odbyła się coroczna konferencja Grupy Odra Pak, gromadząca przedstawicieli firm partnerskich Odra Pak oraz dostawców z branży opakowań, oraz czystości i higieny. Spotkanie, charakteryzujące się intensywnym programem i dynamicznymi prezentacjami, stanowiło wyjątkową okazję do wymiany doświadczeń i zaprezentowania nowych produktów przez czołowych dostawców w branży.

Pierwszy Dzień – Koncentracja na wewnętrznych celach

Spotkanie rozpoczęło się 14 marca przyjazdem uczestników do hotelu, po którym nastąpiły sesje konferencyjne skoncentrowane na wewnętrznych celach i strategiach Grupy Odra Pak. Po konstruktywnej dyskusji, na temat przyszłych kierunków rozwoju, uczestnicy udali się na zasłużony lunch, by później kontynuować obrady.

Popołudniowe sesje zostały wzbogacone o prezentacje partnerów biznesowych – firm Lakma oraz Clovin, które podzieliły się swoimi najnowszymi rozwiązaniami i innowacjami w dziedzinie chemii gospodarczej i profesjonalnej. Kolacja i wieczorny networking zamykający pierwszy dzień były doskonałą okazją do zacieśniania kontaktów biznesowych.

Drugi Dzień – Nowości produktowe i energetyczne przemówienia

Drugiego dnia uczestnicy mieli okazję wysłuchać serii prezentacji od czołowych dostawców i partnerów Grupy Odra Pak. Wśród wystąpień wyróżniło się przemówienie Jakuba Klewańca, Dyrektora Sprzedaży B2B w VOIGT, który z pasją i zaangażowaniem omawiał najnowsze trendy i rozwiązania w branży HoReCa, podkreślając przy tym znaczenie jakości i innowacyjności w budowaniu trwałych relacji z klientami.

Firma Metsa Tissue, reprezentowana przez markę Katrin, jak zwykle zaskoczyła uczestników wyjątkową prezentacją, która podkreślała jej zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów higienicznych. Pozostałe firmy, w tym Guillin, również nie zawiodły, prezentując serie nowych produktów i rozwiązań opakowaniowych oraz pokazując próbki swoich produktów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji.

Podsumowanie

Spotkanie Grupy Odra Pak było bezcenną okazją do podzielenia się wiedzą, doświadczeniami oraz najnowszymi trendami w branży. Prezentacje obecnych w trakcie konferencji dostawców podkreśliły znaczenie innowacji, jakości oraz zrównoważonego rozwoju w kształtowaniu przyszłości branży opakowań, oraz produktów czystości i higieny.

Grupa Odra Pak, dziękując wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie, już teraz zaprasza na przyszłe wydarzenia, które będą kontynuacją rozmów o przyszłości branży i wspólnego rozwoju.