W dniach 21-22 września, w siedzibie firmy Medisept w Lublinie, miało miejsce wyjątkowe szkolenie dla Partnerów Grupy Odra Pak. Wydarzenie zgromadziło właścicieli oraz przedstawicieli naszych firm partnerskich.

Głównym celem szkolenia było głębsze zapoznanie się z działalnością Medisept. Uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się, jak produkowane są profesjonalne środki firmy Medisept, zwiedzić nowoczesny magazyn oraz unikatowe w skali kraju Centrum Badawczo-Rozwojowe. W tym miejscu prowadzone są zaawansowane prace badawcze, mające na celu wprowadzenie na rynek kolejnych skutecznych produktów dezynfekcyjnych.

Program szkolenia składał się z części teoretycznej dotyczącej produktów oraz części praktycznej, podczas której uczestnicy mogli przekonać się o skuteczności produktów chemii profesjonalnej. Ponadto dla właścicieli firm przewidziana była sesja strategiczna.

Z radością obserwowaliśmy, że całe szkolenie odbywało się w serdecznej atmosferze i na wysokim poziomie merytorycznym. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza i wspólnie spędzony czas jeszcze bardziej wzmocnią naszych Liderów Sprzedaży, dostarczając im skutecznych narzędzi do dalszego rozwoju sprzedaży.