Początkiem listopada rozpoczęliśmy szkoleniem dla sił sprzedażowych Grupy Odra Pak, realizowanym w ścisłej współpracy z firmą Metsa Tissue – renomowanym producentem higieny profesjonalnej dla segmentu B2B.

Nasze spotkanie miało miejsce w siedzibie Metsa Tissue w Krapkowicach, gdzie uczestnicy mogli nie tylko zgłębić teoretyczne podstawy sukcesu w sprzedaży, ale również zwiedzić linie produkcyjne, obserwując powstawanie produktów higienicznych na najwyższym światowym poziomie.

Przybliżenie przez ekspertów Metsa Tissue specyfikacji rynku AFH oraz prezentacja topowych produktów Odra Pak, w połączeniu z praktycznymi warsztatami, pozwoliły uczestnikom na pełniejsze zrozumienie potrzeb klienta i optymalizację procesów sprzedaży.

Odnotowujemy pozytywne opinie naszych pracowników, którzy podkreślają wartość praktycznych doświadczeń zdobytych podczas szkolenia. Wyrażamy przekonanie, że wiedza ta zaowocuje wzmocnieniem naszych działań związanych z dystrybucją produktów higienicznych, a także przyczyni się do podniesienia standardów obsługi klienta.

Serdecznie dziękujemy firmie Metsa Tissue za przyjęcie nas w swoich progach i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy. Czekamy na kolejne możliwości współpracy i wspólnego rozwoju.

Zdjęcia