W dniach 16-17 listopada 2023 roku w Kolumna Park Hotel w Przygoniu odbyła się konferencja Grupy Odra Pak. W trakcie tego wydarzenia,  poświęconego podsumowaniu roku, aktualnym trendom i wyzwaniom branżowym, spotkały się osoby zarządzające hurtowniami Partnerskimi Odry Pak wraz z przedstawicielami Dostawców i specjalistami branżowymi. 

Szczególnie istotnym elementem konferencji był temat ustawy SUP, który zdominował agendę pierwszego dnia. Omówienie tego zagadnienia było kluczowe, podkreślając ważne aspekty i kierunki działań na przyszłość. Poza sesjami konferencyjnymi, była to również doskonała okazja do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Drugi dzień konferencji wypełniły prezentacje firm Metsa Tissue, Lakma, Vileda, Kala i Guillin. Każda z nich przedstawiła swoje nowości oraz innowacje, co przyczyniło się do zacieśnienia współpracy i wymiany wiedzy. Te prezentacje były nieocenionym źródłem informacji o najnowszych trendach w branży.

Konferencja zakończyła się podsumowaniem i wspólnym posiłkiem, co stanowiło doskonałą okazję do ostatnich rozmów i ustaleń na przyszłość.

Podsumowując, konferencja Grupy Odra Pak była nie tylko źródłem cennych informacji branżowych, ale także platformą do budowania trwałych relacji biznesowych. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i cenne wnioski.